ŦhЭ_§cuЯỉŦү_ŦỉмЭ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ß.PaSa STyLeR

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Milli Oyuncumuz Tuncay Şanlı'dan Açıklamalar

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Milli Oyuncumuz Tuncay Şanlı'dan Açıklamalar Empty
MesajKonu: Milli Oyuncumuz Tuncay Şanlı'dan Açıklamalar   Milli Oyuncumuz Tuncay Şanlı'dan Açıklamalar EmptyPaz Kas. 23, 2008 4:59 pm

Avrupa Futbol Şampiyonası öncesi Türk Milli Takımı'nın en büyük kozu olarak görülen ancak grupta oynanan 3 maçta da bekleneni veremeyen Tuncay Şanlı, hocası Fatih Terim'e 'patlama' sözü verdi.

Sabah gazetesindeki habere göre; futbol hayatını İngiltere'nin Middlesbrough takımında sürdüren Tuncay, basın toplantısında kendisi hakkında "Keşke takımımda Tuncay gibi 3-4 tane daha futbolcu olsa" diyen Terim'e teşükkür ederek, "Kamuoyu önünde hakkımda söylediklerin beni çok mutlu etti. Söz veriyorum, Hırvatistan maçında kendimi toparlayacağım. Şimdi benim sıram. Nihat'tan sonra patlama sırası bende. Kalitemi sahada göstereceğim" şeklinde söz verdi.

TURNUVA BENİM İÇİN YENİ BAŞLIYOR

Hırvatistan'ı yenerek yarı final kapısını açacaklarına inandığını söyleyen lejyoner oyuncunun, "Hırvatistan maçını kendi adıma başlangıç olarak görüyorum. Hedefim gol atıp galibiyette pay sahibi olmak. Güvenini boşa çıkarmamak için elimden geleni yapacağım. Bizim için asıl başarı gruptan çıkmak değil finale kadar yürümek hatta kupayı almaktır" dediği belirtildi.
http://pasa.yetkinforum.com

Milli Oyuncumuz Tuncay Şanlı'dan Açıklamalar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Milli Futbolcumuz Aurelio'ya alçak Saldırı